pátek 24. června 2022

Král

 

Král

Devney PerryPůvodní název:  Gypsy King
Počet stran:       352
Žánr:                  román   
Nakladatelství:  Beta
Vazba:                vázaná bez přebalu


Anotace:První díl temné romantické série Clifton Forge
 
Novinářka Bryce Ryanová tuší, že v autoservisu, který vlastní a v němž pracují členové bývalého motorkářského klubu, se toho děje víc než jen opravy aut a motorek. A když dojde k brutální vraždě ženy a vše ukazuje na členy klubu, je odhodlána viníky odhalit. Jenže jejich drsný a pohledný šéf Kingston Dash Slater se stává nečekaným protivníkem. Jeden polibek a Bryce bojuje nejen o příběh do novin, ale především o záchranu svého srdce před „železným králem“.
Recenze:


Věc se má tak, že já se románům pro ženy, teď spíš nějak vyhýbám. A tak mě samotnou překvapilo, že mě kniha Král zaujala natolik, že jsem si ji chtěla přečíst a jsem za to ráda. Musím říct, že z dílny nakladatelství Beta jsem zvyklá především na Kingovky a tak jsem byla skutečně zvědavá, proč vlastně si vybrali k vydání tuto knihu.

První co vás na knize určitě zaujme, bude obálka. Ta je za mě určitě úžasná. Ovšem, možná nás trochu šálí, protože člověk si ihned představí, že kniha bude skrývat velice temný příběh, možná i s prvky fantasy. A tak to úplně není.

Někde je kniha označena i jako erotický román. A určitě tu na nějakou tu erotiku narazíte, ale není jí nějak mnoho, spíše tak poskromnu, řekla bych. Za mě to byla spíše taková romantická kriminálka. Protože romantiky je tu podstatně více než erotiky. A detektivní zápletka tomu dávala jistý šmrnc.

Pokud jde o hlavní postavy, řekla bych, že to je ten typický vzorec dvojice, které máme v těchto knihách rády, protože ty jejich slovní přestřelky... Rozhodně oceňuji silnou ženskou postavu Bryce (i když jsem si k ní musela najít cestu) i to jak jí Dash statečně „odolával“ :-D. Stejně tak plusové body za prostředí, které zas po nějaké době romantických knih, bylo alespoň trochu originální.

Určitě mohu doporučit, čte se to dobře, chemie mezi postavami funguje naprosto špičkově a má to fajn otevřený konec a pár nedořešených věcí, které nalákají na další díl. Pro někoho bych řekla, že to bude i napínavé. Jen od toho nečekejte žádný temný, erotický román a budete velice spokojeni. Ale autorka skvěle pracovala s prostředím a vším co k tomu patřilo a jen slepě nepsala nějakou romantiku. Její styl psaní mi opravdu sedl.

4⭐   z   5 ⭐


Knihu můžete koupit se slevou přímo na stránkách nakladatelství Beta:

KrálZa zaslání recenzního výtisku děkuji Nakladatelství Beta.Lucie SchánělováŽádné komentáře:

Okomentovat

Černý telefon

  ČERNÝ TELEFON a další příběhy Joe Hill Původní název:     20th Century Ghosts Počet stran:         360 Žánr:                    horor, thr...